Cumhuriyet Mahallesi, Anadolu Caddesi No:24 Üsküdar/İSTANBUL
tr

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Paykasa Kodlarını kim kullanabilir?
18 yaş üzerinde olan herkes Paykasa kodlarını kullanabilir; banka hesabınızın olmasına gerek yoktur.
Paykasa Koduna tekrar para yüklemek mümkün mü?
Paykasa Kodlarında aşağıdaki para miktarlarında bulunmaktadır: €10, €20, €50, €100, €150, €200 ve €250. Tek kullanımlık kodlar olduğu için sonradan yükleme yapılamaz. Kodunuz kullanıldığında yeni bir kod almalısınız.
Paykasa’yı nerede kullanabilirim?
Paykasa ödeme seçeneği olarak Paykasa seçeneğini sunan yüzlerce web sitesinde kullanılabilir. Sürekli olarak yeni siteler ekliyoruz. Eğer en çok kullandığınız sitede Paykasa seçeneği yoksa, bize söyleyin, biz de bu konuda neler yapabileceğimize bir bakalım.
Paykasa için nasıl ödeme yapabilirim?
Yaşadığınız ülkede en çok kullanılan ödeme biçimiyle, kendi para biriminizde Paykasa için ödeme yapabilirsiniz. Nakit para yatırma online banka havaleleri veya para yatırma işlemi yapabilirsiniz.
Paykasa Kuponumu kullanırken ek ücret öder miyim?
Üye web sitelerinde Paykasa kuponunun en az öndeğerine eşit bir miktar alırsınız. Herhangi bir ek ücret için Paykasa Kuponunu ödeme metodu olarak sunan Üye web sitelerini ve kullanım şartlarını kontrol edin. Normalde ek ücret ödenmemektedir.
Neden kredi kartı yerine Paykasa tercih etmelisiniz?
Paykasa’ın kredi kartından en büyük avantajı tek kullanımlık ve kişiye bağlı olmamasıdır. Kredi Kartı bilgilerinizde kişisel bilgileriniz bulunmaktadır. Tek kullanımlık olduğu için sadece almak istediğiniz ürün ya da servis bedeli kadar paykasa alarak, kredi kartı işlemlerindeki gibi sonraki ay fazladan para çekimi süprizleri ile karşılaşmazsınız.
Paykasa kart kullanıcıya nasıl teslim edilir?
Paykasa Kart gerçek (fiziksel) bir kart değildir. 19 haneli rakamlardan oluşur, havale gerçekleştirip bize bildirdiğinizde size isteğiniz doğrultusunda SMS, Skype ya da canlı destek hattımız üzerinden anında teslim edilir.
Paykasa ne kadar sürede teslim edilir?
Müşteri temsilcilerimizden banka bilgilerimizi aldıktan sonra almak istediğiniz Paykasa miktarının Türk Lirası karşılığını yatırdıktan sonra havale bilgilerinizi müşteri temsilcilerimize bildirmeniz yeterlidir. Kartınız 1DK içerisinde oluşturulup teslim edilir.
En hızlı Paykasa nasıl alınır?
Hızlı bir şekilde üye olmadan paykasa almak istiyorsanız canlı destek hattımıza yazarak bir kaç dakikada içinde paykasa kodunuzu teslim alabilirsiniz.
Paykasa kart yasalmı?
Paykasa satışı ile alakalı Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasını yasalarında ve BDDK Kanunlarında her hangi bir satış yasağı bulunmamaktadır. Türkiye yasalarına aykırı olmayan her türlü ürün ve servisin alımında kredi kartınızı kullandığınız gibi Paykasa alarak da ödeme yapabilirsiniz.
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: