Cumhuriyet Mahallesi, Anadolu Caddesi No:24 Üsküdar/İSTANBUL
tr

Paykasa Nedir?

190
Paykasa Nedir?

Paykasa, son dönemlerde hayatımızda çok aktif bir rol oynamaya başladı. Temel olarak amacı sizlerin ön ödeme yapabileceğiniz bir kredi kartıdır. Bilindiği gibi gerek e-ticaret siteleri, gerek ise internet alışverişinin yaygınlaşması ile beraber artık kredi kartı olmayan kullanıcılara bu tarz kartlar sağlanıyor ve internet ödemelerini kolaylıkla gerçekleştirebilecekleri alanlar yaratılıyor.

Kolay ve pratik kullanımı sebebiyle yaygınlığını her geçen gün arttırmaktadır. Bu nedenden dolayı da sizlerin doğru kullanım alanı oluşturabilmesi ve güvenilir sitelerden alışveriş yapabilmesi noktasında Paykasa hizmetleri vermekteyiz. Kısa süre içinde kartın sizlere sunulması ile beraber artık internet üzerinden siz de online alışveriş yapabilecek duruma gelebileceksiniz. Bu kart üzerine aktif olarak para yükleyebileceğiniz gibi aynı zamanda da karşı kişiler karta para yatırabilme olanaklarına sahiptir. Sizler de dilediğiniz zaman Paykasa hesabınızı bozdurabiliyor, paralarınızı kendi hesabınıza yatırma olanaklarına sahip olabiliyorsunuz. Facebook ve Skype gibi ortamlarda yaygınlaşması ile beraber artık temel olarak pek çok e-ticaret scripti üzerinde de bizlere alışveriş şansı sunmaktadır. Temel olarak yurtdışından ürün alışverişleri noktasında çok geçerli bir hizmet türü olmakla beraber, Türk kuruluşlarında da yaygınlığı her geçen gün artıyor ve kitleler tarafından bu tür uygulamalara karşı bir hassasiyet gelişiyor.

En kısa süre içerisinde sunacağımız bu hizmet ile beraber artık siz de sanal alışverişlerinizi herhangi bir kredi kartı bilgisi paylaşmadan tamamlayabileceksiniz. Bu noktada oldukça kullanışlı olan ve her anlamda da sizleri üst sıralara taşıyan uygulama türünden siz de faydalanmak için bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin. %100 güvenli, kolay kullanım ve hızlı para aktarımı gibi pek çok avantaja sahip olan Paykasa ürünleri, sizlere 7/24 destek hattımız üzerinden ulaştırılmakta ve bu aşamada da ürünleri inceleme olanaklarını sıralamaktadır. 

Siz de tek tıkla web sitemiz üzerinden Paykasa sahibi olabilir, online alışverişlerinizi çok daha güvenli ve kolay bir alana ulaştırabilirsiniz. Karşı tarafa çabuk ödeme ulaştırmak ve ürünlere daha kısa süre içerisinde sahip olmak amacıyla Paykasa ürünü çok daha kullanışlı ve aktif bir rol oynamaktadır. Bu yüzden uzun dönemdir, binlerce kişiye sunduğumuz sanal kredi kartı uygulamasından siz de faydalanın!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: