Cumhuriyet Mahallesi, Anadolu Caddesi No:24 Üsküdar/İSTANBUL
tr

Paykasa Kullanımında Dikkat Etmeniz Gerekenler

225
Paykasa Kullanımında Dikkat Etmeniz Gerekenler

Paykasa kart internet üzerinden alışveriş yapmanızı sağlayan dijital bir karttır. Günümüzde birçok kişi internet üzerinden alışveriş yaparken kredi kartı yerine Paykasa kartını kullanıyor. Paykasa kartının güvenlik seviyesi son derece yüksektir ve kredi kartlarında olduğu gibi kişisel bilgilerinizi paylaşmadan yalnızca 16 haneli kart numaranız ve kart şifreniz ile online alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Paykasa ön ödeme gerektiren bir karttır ve bu kartı satın alırken güvenilir firmaları tercih etmelisiniz. Paykasa kartını satın aldığınız sitenin mutlaka SSL olması gerek. Paykasa kart satın alırken sitenin canlı destek hattının olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Güvenliğiniz için karta ödeme yaparken şahıs adına değil firma adına ödeme yapmalısınız.

Tüm kartlarda olduğu gibi Paykasa kartında da kötü niyetli insanlar bulunmaktadır. Buna tedbir olarak sizinde şahıs adına ödeme yapmamanız gerekir. Bununla beraber kart şifrenizi hiç kimse ile paylaşmamanız gerekir. Aksi takdirde yapmış olduğunuz ödeme boşa gidebilir. Bu hususlara dikkat ettiğiniz müddetçe kartınızı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Paykasa ile Hızlı Alışveriş

Paykasa kart kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde online alışveriş yapabilirsiniz. Önemli olan kart bilgilerinizi kimseyle paylaşmamanız. Paykasa kart kabul eden tüm sitelerden hızlıca alışveriş yapabilirsiniz. İstediğiniz ürünü almak için ödemenizi karta önceden yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sizde internet üzerinden alışveriş yapmak istiyorsanız bir an önce Paykasa çıkartmalısınız. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: