Cumhuriyet Mahallesi, Anadolu Caddesi No:24 Üsküdar/İSTANBUL
tr

Paykasa ile Online Alışverişte Rahat Edin

192
Paykasa ile Online Alışverişte Rahat Edin

Paykasa global ödeme sistemi olarak online alışverişlerde en güvenli ödeme sistemini taşır. Dünyanın her yerinde kullanılan Paykasa kartı Türkiye’de de pek çok kitle tarafından kullanılmaktadır. Gün geçtikçe kendini geliştiren Paykasa, internet alışverişlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Paykasa kartınızı çeşitli oyun sitelerinde, canlı bahis sitelerine ve ürün satışı yapan sitelerde kullanabilirsiniz. Birçok sitede Paykasa ödeme yöntemi geçerlidir. İnternetten Paykasa kartının geçerli olduğu siteleri araştırarak bu sitelerden Paykasa sistemi ile alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa, Master Card alt yapısını kullanmaktadır. Tercih edilmesindeki en büyük etken ise kişisel bilgileri koruması ve %100 güven sağlamasıdır. Alışveriş yapacağınız internet sitelerinde Paykasa logosu bulunuyorsa bu sitelerden hızlı ve güvenli bir şekilde online alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa Kullanmanın Avantajları

Paykasa, kullanıcılarına kendi limitini belirleme imkânı verir. Kendinize belirlemiş olduğunuz limit kadar Paykasa sistemini kabul eden tüm sitelerde alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa kartının vermiş olduğu en büyük avantaj budur. Paykasa sistemi ile kart bilgilerinizi ve kişisel verilerinizi hiçbir şekilde paylaşmadan güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
Paykasa 7/24 alım-satım hizmeti sunduğu için dijital sistem arasından en avantajlı sistemdir. Bu nedenle ülkemizde de kullanımı her geçen gün artmaktadır. Paykasa son derece ekonomik bir sistemdir. İstediğiniz oranlarda size alışveriş yapma imkânı sunar. Sizlerde Paykasa kullanmak istiyorsanız size verilen pin kodları ile rahatça online alışveriş yapabilirsiniz. 
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: