Cumhuriyet Mahallesi, Anadolu Caddesi No:24 Üsküdar/İSTANBUL
tr

Paykasa ile Ödeme Oranı Giderek Artıyor

210
Paykasa ile Ödeme Oranı Giderek Artıyor

Paykasa, internet alışverişlerinde kullanılan bir sanal karttır. İnternet sitelerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde kişisel bilgilerinizi paylaşmak istemiyorsanız siz de Paykasa karta üye olabilirsiniz. Herhangi güvenilir ve SSL olan bir siteden Paykasa kart üyeliği oluşturarak Internetten daha kolay alışveriş yapabilirsiniz.

SSL olan bir siteye Paykasa kart için üye olduğunuzda size bir pin kodu verilecektir. Bu pin kodunu girerek Paykasa üyeliğinizi aktif hâle getirebilirsiniz. Ardından dilediğiniz tutarı kartınıza yatırarak istediğiniz ürünü kişisel bilgilerinizi paylaşmadan alabilirsiniz. Paykasa kart ile alışveriş yapmak için kartın 16 haneli kart numarası ve kart şifresi yeterlidir. Ödemeyi önce yaptığınız için Paykasa ön ödemeli kart olarak nitelendirilir.

Paykasa Giderek Yayılıyor

Önceden yalnızca yabancı ülkelerde kullanılan Paykasa kart artık Türkiye’de de kullanıma yaygınlaştı. Neredeyse tüm Türk sitelerinde Paykasa ödeme sistemi bulunan bu kart ile güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Dünyanın en güvenli ve en kolay ödeme sistemi olan Paykasa, kullanıcılarına birçok avantaj sağlıyor.

Paykasa ile birçok oyunda seviye atlayarak istediğiniz siteye yatırım yapabilirsiniz. Ayrıca kolayca alışveriş yaparak kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Bunun için önemli olan alışveriş yapmak istediğiniz sitede Paykasa ödeme sistemi logosunun bulunmasıdır. Paykasa logosunun bulunduğu her sitede kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Sizde Paykasa karta üye olarak alışverişin tadını doya doya çıkarın. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: