Cumhuriyet Mahallesi, Anadolu Caddesi No:24 Üsküdar/İSTANBUL
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

2009 yılından buya hizmet vermekte olan Paykasa, müşterilerinin güvenliğini en ön planda tutarak hizmet vermektedir. Biz bu yola çıkarken müşteri güvenliğine her zaman önem verdiğimiz için Dünya genelinde yaygınlaşarak artmaktadır. Kişisel bilgilerinizi vermeden yerli veya yabancı 20 binden fazla sitede alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa kart üzerinden yaptığınız alışverişleri Euro kuru üzerinden yaptığınız için her zaman karlı olacağınız gibi Paykasa kartınızı bozdurmak istediğiniz andan paranızın değerinin artmış olduğunu göreceksiniz.

Paykasa Resmi Satış Bayiinden Alınır

Paykasa ön ödemeli bir alışveriş yöntemi olması kişilerin avantajlarından bir tanesidir. Paranız kadar alışveriş yapar ve bütçenizi aşmazsınız. Kart içindeki miktar ve kişinin elindeki miktar birbirini tutmalıdır, yoksa kişi fazla para ödemek zorunda kalabilir. Bu yüzden kişilerin güvenliği ve kart sorunu yaşamamaları için resmi bayii üzerinden kart satın almaları ve kart yüklemesi yapmaları gerekmektedir.

https://www.paykasaburada.com resmi Paykasa bayii olmakla birlikte 7/24 hizmet vermektedir. Sitemiz üzerinden yapacağınız satın alma veya yüklemeler, güncel Euro kurundan hesaplanarak güvenle yapılmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: