Cumhuriyet Mahallesi, Anadolu Caddesi No:24 Üsküdar/İSTANBUL
tr

80 Euro

Ürün Fiyatı:
651 ₺
80 Euro
Ürün Görselleri

Merak Edilenler
Aldığım Paykasanın Son Kullanma Tarihi Varmıdır?
Paykasa kodlarının satın alındıktan sonra 1 yıl içerisinde kullanılması gerekmektedir. 1 yıl içerisinde kullanılmayan paykasa kodları pasif hale gelerek kullanılmaz olacaktır. O yüzden paykasa kodlarını lazım olduğu zaman satın alınız ve 1 yıl içinde kullanmaya özen gösteriniz.
Paykasa Kodumu Nasıl Teslim Alacağım?
En fazla sorulan sorulardan birisi budur. Paykasa sanal bir pin kodu olduğu için herhangi bir kargo işlemi yoktur ? Sizin Belirleyeceğiniz bir iletişim yoluyla teslim edilecektir. WHATSAPP, Email veya canlı destek üzerinden paykasa kodunuz sizlere çok hızlı bir şekilde iletilecektir.
Paykasa Fiyatları Neden Sürekli Değişiyor?
Paykasa fiyatlarındaki değişikliğin sebebi  Euro kuru üzerinden işlem görmesidir. Bu nedenle Euro fiyatlarında görülen değişiklik paykasa fiyatlarınının değişmesine neden olmaktadır. Web Sayfamızda paykasa fiyatları güncellenmektedir. En güncel paykasa fiyatlarını öğrenmek için canlı destek üzerinden veya whatsapp iletişim hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Siz de güvenilir bir ortamdan elde edeceğiniz kart ve bakiyeler sayesinde artık çok daha indirimli ve uygun fiyatlardan ürünlere kavuşmanın keyfini yaşayacaksınız. Zira böyle bir çalışma sistemi ile beraber artık alışverişler çok daha basit ve kolay bir hale dönüşmektedir. Bu anlamda kalıcı hizmetleri sunmak ve sizlere doğru ortamlar yaratma konusunda da günden güne çalışmaktayız. Teknik olarak böylesi bir hizmetin ortaya çıkması ile beraber de alışverişler çok daha önemli bir hale dönüşüyor.

Web sitemizin sunduğu avantajlı fiyatlar ve devamlı indirimler uygulaması ile beraber siz de Paykasa hesabınıza çok uygun fiyatlardan para yükleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Artık “Paykasa nasıl satın alınır?” sorusunu tamamen ortadan kaldırıyor, sizlere 7/24 hizmet veren canlı kanalımızın yanı sıra telefon üzerinden de aklınızda soru işareti olan pek çok konuya dair fikirler sunmayı da ihmal etmiyoruz.

Ürün ile İlgili Kampanyalar
Resmi Paykasa Bayii Güvencesi ile 7/24 Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz
PaykasaBurada.com Sektörün Rotası

Paykasaburada.com olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak. Bunun için bütün sorularınız için 7/24 online destek, Maksimum 3 Dk içerisinde kod teslimi gibi hizmetler için kesintisiz çalışıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: